(+420) 733 253 430      

practimed-banner

Zastupující ošetřující lékař v době dovolené MUDr. Baxové

Vážení pacienti,

ráda bych Vás informovala o zastupujícím ošetřujícím lékaři v době čerpání dovolené v rámci naší ordinace. O termínu plánované dovolené Vás vždy budu informovat v dostatečném předstihu. Pro nové informace pravidelně kontrolujte naše webové stránky.

V případě dovolené je zastupujícím ošetřujícím lékařem pro naše klienty:

MUDr. Mgr. Miroslava Houšková.

SOUKROMÁ PRAXE PRAKTICKÉHO LÉKAŘE s.r.o.
Mánesova 80, 301 00 Plzeň

Kontaktní telefon: (+420) 377 464 335
E-mail:
Webové stránky: www.doktor-plzen.cz

Do ordinace MUDr. Houškové je možné se objednat přes online rezervační systém na webových stránkách v příslušné sekci http://www.doktor-plzen.cz/objednejte-se nebo telefonicky v ordinačních hodinách na uvedeném kontaktním čísle.

Objednat se je tak možné na konkrétní den a hodinu. Objednaný pacient má přednost před neobjednaným klientem. O pořadí pacientů vždy rozhoduje lékař!

Rovněž návštěvní služba u pacientů mimo ordinační hodiny je prováděna dle dohody, a to pouze po předchozí telefonické domluvě s lékařem v ordinačních hodinách.

Předem děkuji za pochopení a přeji Vám hezký den!

MUDr. Markéta Baxová
Váš praktický lékař

Používáme Cookies
Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.